آمار آموزش خصوصی شنا - نظرات محمد بیداریان بعد از مسابقه شنای المپیک
این وبلاگ برای اطلاع رسانی درمورد آموزش شنا و آب درمانی می باشد

محمد بیداریان:

استرس زیادی داشتم/ المپیک تجربه ارزشمندی بود

تنها شناگر المپیکی ایران با اشاره به سطح بالای مسابقات المپیک ، استرس بالا و وجود برخی مشکلات در راه آماده سازی خود را دلیل ناکامی اش در این رقابتها عنوان کرد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ، محمد بیداریان پس از ثبت ركورد 52 ثانيه و 93 صدم ثانيه در جمع خبرنگاران گفت: نشد كه ركورد خودم را بزنم. ركورد ايران دست خودم است كه سه سال قبل با زمان 51 ثانيه و 31صدم ثانيه به ثبت رسيده است. اما مشكلات زياد بود و اميدوارم كه مسئولان از عملكرد من راضي باشند.

وي افزود : در مسابقه بيشتر از آن چيزي كه فكر مي‌كردم استرس داشتم ، ضمن اینکه در مدت آماده سازی هم مشکلاتی داشتم که اجازه نداد تا به هدفم که جابجایی رکورد ملی بود ، دست یابم .

بيداريان در مورد تجربه حضور در المپيك نيز گفت: حضور در المپيك تجربه خوبي بود. آنقدر كه استرس و فشار در اين مسابقه وجود دارد، در هيچ مسابقه‌اي وجود ندارد. اميدوارم كه بتوانم چهار سال ديگر هم در المپيك باشم و جبران كنم.

وي در مورد تمرين خود در لندن زير نظر مربي آلمان گفت: اين مربي روي من شناخت زيادي نداشت و نمي توانست در اين مدت كوتاه كمك زيادي كند.

بيداريان در پايان در پاسخ به اين سئوال كه مشكلات شناي ايران را چه مي‌دانيد كه تا به حال نتوانسته‌ايم به ركورد ورودي المپيك دست یابیم ، گفت: موضوعات مختلفي در اين رابطه وجود دارد که تغییرات مدیریتی ، كمبود امكانات سخت ‌افزاري و نبود برنامه بلند مدت از جمله مشكلات شناي ايران محسوب می شود.

گرفته شده از اخبار فدراسیون شنای ایرانبرچسب‌ها: مصاحبه بیداریان بعد از مسابقه, اخبار شنا, شنا, آموزش شنا, شناگر, مشکلات شنای کشور
نوشته شده توسط شاهین ساروخانی در ساعت 8:48 | لینک  |